REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO biocbdolej.pl

Nie ma możliwości odbierania towarów osobiście bezpośrednio w siedzibie firmy pod adresemUmtr Group Ltd. 16 Wilsom Road Alton, Hampshire GU34 2PP, GB Numer rejestracyjny: 10417156Wszystkie ceny podane na stronie biocbdolej.pl zawierają 19% VAT.

Warunki biocbdolej.pl

Warunki, gwarancje i praktyki na stronie biocbdolej.pl są zgodne z europejskimi przepisami dotyczącymi sprzedaży towarów.

Zamówienie

Po zamówieniu wybranego produktu otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem zamówienia i dalszymi informacjami na temat produktu. Wiadomość potwierdzająca zamówienie nie jest potwierdzeniem zakupu – nie jest prawnie wiążąca.Otrzymana wiadomość to elektronicznie wygenerowana odpowiedź z systemu, który odnotował Twoje zamówienie. W związku z tym zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówienia z powodów takich jak: problemy techniczne, błędne zamówienie towaru, przypadkowe wciśnięcie opcji Zamów itp.

Rachunki i faktury

Jeśli zamówisz wybrany produkt przez konto Klienta w sklepie biocbdolej.pl, otrzymasz automatycznie e-mail, w treści którego znajdziesz zamówione produkty, ceny oraz dane dotyczące płatności i dostawy.Twoje zamówienie zostanie zrealizowane przez firmę UMTR Group. Towar zostanie wysłany wraz z oryginalną fakturą i, która jest potwierdzeniem złożonego zamówienia.

Płatność

biocbdolej.pl akceptuje płatności kartą kredytową.biocbdolej.pl szyfruje wszystkie dane za pomocą protokołu SSL (Secure Socket Layer). Oznacza to, że osoby nieuprawnione nie otrzymają dostępu do Twoich danych.

Dostawa

Zamówienia dostarczamy w ciągu 1-2 dni roboczych. Dostawa może zostać przedłużona w weekendy i święta.W przypadku zamówień powyżej 215 PLN otrzymasz bezpłatną wysyłkę.

Ograniczenia wiekowe

Warunkiem koniecznym do złożenia zamówienia w biocbdolej.pl ukończone 18 lat. Tylko osoby pełnoletnie mogą dokonywać zakupu produktów ze sklepu biocbdolej.pl

Gwarancja jakości

Jeśli otrzymałeś wadliwy jakościowo produkt wymienimy go za darmo lub oddamy Ci pieniądze. Prosimy o odesłanie takiego towaru z powrotem do siedziby firmy. Tylko w ten sposób możemy dokładnie zbadać przyczyny wady i wdrożyć procedurę ulepszania naszych produktów. *. Koszty wysyłki zwrotnej ponosi nadawca.* Jeżeli okaże się, że produkt nie jest wadliwy, ale pusty lub zużyty przez kupującego (na przykład brakuje wymiennych wkładów), niestety nie możemy zaoferować zamiennika.W takim przypadku możemy na żądanie bezpłatnie wysłać produkt z powrotem do Klienta.

Okres gwarancji

Klient ma prawo reklamować wadliwy produkt, których wady istniały przed otrzymaniem towaru. Okres gwarancji trwa 14 dni.

Odstąpienie od umowy kupna

Klient ma prawo odstąpić od umowy kupna zawartej z UMTR Group w ciągu czternastu dni bez podawania przyczyny.Okres 14 dni, w których możliwe jest odstąpienie od umowy, liczy się od dnia, w którym Ty lub osoba trzecia wskazana przez Ciebie, potwierdziła odebranie przesyłki z zamówionymi produktami.Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy kupna, musisz poinformować nas (UMTR Group, Galleymead Road, World Xpress Centre, Colnbrook / Slough, Berkshire, SL3 0EN, the United Kingdom / England, [email protected]) o swojej decyzji za pomocą ważnego oświadczenia (np. list wysłany pocztą, faksem lub e-mailem ) Poniżej przedstawiamy wzór odstąpienia od umowy.Aby skorzystać z prawa do odwołania wystarczy, że prześlesz nam potwierdzenie swojej decyzji przed upływem 14 dni od otrzymania przesyłki.

Konsekwencje anulowania

W przypadku odstąpienia od niniejszej Umowy, otrzymasz zwrot wszystkich kosztów poniesionych w związku z realizacją zamówienia, w tym kosztów dostawy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wyboru innej metody dostawy, niż najlepsza standardowa dostawa, którą oferujemy). Zwrot pieniędzy następuje natychmiast, jednak faktyczny czas oczekiwania na przelew zwrotny zależy od Banku Klienta i może trwać nawet do 14 dni od momentu odstąpienia od Umowy. Zwrot płatności następuje tą samą metodą, która wykorzystana była do zakupu produktów, chyba, że w efekcie indywidualnych ustaleń z Klientem postanowiono inaczej. W żadnym wypadku nie zostaniesz obciążony opłatami za spłatę. Zwrot poniesionych kosztów następuje dopiero w momencie otrzymania przez nas produktów.W przypadku uszkodzenia towaru przez Klienta i próby odstąpienia od Umowy zastrzegamy sobie prawo do obciążenia Klienta częścią lub całością kosztów związanych z wyrządzoną przez Klienta szkodą.

Wzór formularza informacyjnego o odstąpieniu od Umowy przez Klienta

(Jeżeli chcesz odstąpić od Umowy kupna zamówionych towarów, wypełnij ten formularz i odeślij do nas przed upływem 14 dni od daty obioru przesyłki.)– Odbiorca:UMTR Group, Galleymead Road, World Xpress Centre, Colnbrook / Slough, Berkshire, SL3 0EN, the United Kingdom / England, [email protected]– Niniejszym ja (imię i nazwisko) odwołuję się od zawartej między mną a UMTR Group Umowy dotyczącej kupna przeze mnie poniższych towarów:– Nazwa towaru i numer zamówienia– Zamówiono w dniu ……………., otrzymano dnia ……………. .– Imię i nazwisko osoby zamawiającej (płatnika faktury)– Podpis osoby zamawiającej (płatnika faktury)– Data

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszą obsługą Klienta pod [email protected]